hogwarts online
vršek sloupce
přihlašování
 
Přihlašovací jméno:
Heslo:
 
Registrace uzavřena!
Prošvihli jste ji?
 
Jste dočasně zneaktivnění a chcete zpět na hrad?
Podejte si žádost o obnovení
 
Zapomněli jste ID nebo heslo?
 
     
kdo je online
 
> Ashley Watfar
> Bibi Anne
> Eillen McFir Elat
> Elaine Robillard
> Enola Gatito
> Felicitas Frobisherová
> Filius Orionis
> Freya Reeves
> Irenne Rigel
> Lassie Castleton
> Laurie Elenie Arrow
> Lily Starling
> Mara Flycatcher
> Marguerita Laux
> Marylin Cuthbert
> Messera von Solingen
> Míša Hrušková
> Nimrandir Elénére
> Oliver McCollin
> Olivia Wines
> Petronela Uječená
> Valerie Torres
 
     
  Pobertův plánek  

U Tří košťat
   Hostinec je prázdný.
 

Soubojový klub
   Bez výzev.
 
     
dnešní oslavenci
 
Dnes slaví narozeniny Sooyeon Kang ::
 
     
 
 
     
 
školní pohár
 
Kolejní magíci
11 605
Havraspár
Kolejní magíciKolejní magíciKolejní magíci
28 296
Mrzimor
Kolejní magíci
20 336
Nebelvír
Kolejní magíciKolejní magíci
13 378
Zmijozel
 
co je nového
 

Návštěvní místnost ]

odrážka Novinky ve výuce
Sefrenie z Ylary (06.12.2004)
 

A máme tu důležité informace o výuce. Dochází k několika významným změnám:
1) školní rok na Hogwarts se zkracuje na 5 měsíců, tj. na jedno dosavadní pololetí.
2) Kromě \"normální\" výuky se zavádí tzv. semináře, což jsou vlastně jednorázové přednášky. Přihlásíte se do semináře a jste povinni udělat domácí úkol. Známkování probíhá stejně jako ve výuce. Je to vlastně taková dobrovolná akce pro ty, kteří chtějí získat nějaké bodíky navíc a zajímá je dané téma. Seminář trvá přesně jeden termín, tj. 14 dní (1 úkol).
3) Za výuku se platí. Tj. za přihlášení do jedné \"normální\" třídy zaplatíte 1 galeon (na celý školní rok, tj. 5 měsíců), za přihlášení do semináře zaplatíte 2 srpce. Z \"normálních\" tříd se můžete i sami odhlásit ve vašem adminku v kolejní místnosti (sekce výuka). Za odhlášení se účtuje poplatek 5 srpců/1 odhlášení. Peníze si můžete vydělat vrůzných soutěžích.
4) Studenti už domácí úkoly neposílají mejlem, ale vkládají je v jejich adminku. Vyberete si třídu, kliknete na odkaz správa a ve sloupci DÚ se objeví obrázek svitku tam, kde jste ještě neudělali úkol. Kliknete na svitek a vepíšete DÚ. To je vše. Už nebudou žádné špatně zaslané nebo nedošlé úkoly. Směrodatné je to, co je vloženo z adminku. Profesoři to budou mci kontrolovat z jejich adminů, do konce tohoto týdne to bude plně funkční.
5) Dojde ještě k několika změnám ve výuce - konkrétně se zavedou třídnice a jasná pravidla pro omlouvání z určitých hodin. O všem budete informováni v novinkách.
Děkuji za pozornost.

 
[ komentáře:  1 ]  
 
hm?
Apaloosa Noysová (06.12.2004)

mám dost penez, no nejde mi pihlasit do semináre.... proč?

 
odrážka Mrzimor
Nimrandir Elénére (06.12.2004)
 

Novým prefektem Mrzimoru se stává pan Epans Mc Broom. Doufám, že se bude o Mrzimor starat více než dobře. Přeji mu hodně úspěchů v nové funkci i ve studiu, blahopřeji.

 
[ komentáře:  7 ]  
 
A
Marwel Watsonova (06.12.2004)

Bohuzel jiz vyloucili tento nik a tudíž nemohu se dostat do Velké síně a nemůžeme to vyřídit ani jinde :((

No
Marwel Watsonova (06.12.2004)

já posílala všechny výklady které byly potřeba a posílala jsme to k Vám na e-mail a nedošla mi žádná odpověď a to jsem posílala před týdnem, tak jsem zažádala o zaměstnání s tou pomocí Anně Zapomněnkové a tam mi poslali že nejsem způsobilá.

Jak to myslite
Nekro The Gravedigger (06.12.2004)

neprijali??
Nedosel nam od Vas zadny vyklad a to je proste nezbytna podminka k prijeto jakozto profesora.
Pokud tento stav vznikl nejakym nedorozumenim, poslete mi prosim nalezitosti na moji adresu, rad vsechno vyridim.
Vas Nekro.

Všem z Bradavic
Marwel Watsonova (06.12.2004)

Tímto jménem jmým a jménem mého bratra Arthura Jacobse chci Vám všem popřát hodně úspěchů na této škole a všem skvělým lidičkám na této škole, kteří se přičinili k tomu aby tato škola přežila chci s celého srdce poděkovat a je mi líto, že již nebudu moci být zde s Vámi poněvadž mne nepřijali ani ¨jako profesorku a ani jako pomoc tak Vám všem tady přeji hodně štěstí, zdraví a hlavně at to tu co nejdele vydrzi a prosim Vas skuste si nekdy vzpomenout na Arthure Jacobse který každý den Vás sleduje z nebe a dodává nám potřebnou sílu a psychickou morálku. Marie Vostřalíková a Artur Jacobs

Kolegyni de Libertine
Letitia te Tiba (06.12.2004)

želám radostný deň i celý ďalší rok a život... :-))

Blahoželám a držím palce
Letitia te Tiba (06.12.2004)

Epans, blahozelam ti k novému postu a želám radostnú prácu pre mrzimor. :-)

 
odrážka Rada školy
Nimrandir Elénére (04.12.2004)
 

Prof. Apofis de Corristo potvrdil své setrvání ve funkci tajemníka školy, jehož úkolem je zabezpečení styku mezi studenty, zaměstnanci školy a školní radou. Bližší informace na stránkách tajemníka školy. Tím je školní rada kompletní a ujímá se vedení školy.

 
[ komentáře:  12 ]  
 
Přáníčko
Lítalka Linková Woodová (06.12.2004)

Všechno nejlepší přeji profesorce Libretine a hlavně hodně štěstíčka a zdravíčka =)

gratulace
bibi střeštěnka (06.12.2004)

Vsechno nejlepsi k narozeninam mila pani profesorko. At vam vase zdravi vzkveta a laska neukveta.
PS: ja se domluvim s Peterem a koupime vam ten sekaček na prsty :-)

hepi brzdej
Abaddon Sammael Gorgo (06.12.2004)

taky preju vsecko nej p.p.de Libretine.

......
Ewelina Budget (06.12.2004)

všechno nejlepší p.p. Lauře de Libertine:)))

Pridávam se
Apaloosa Noysová (05.12.2004)

Vše nej oslavencúm, taky všem, kterí dokázali zase neco dobrého, no a teším se, že má narodky konečne nekdo z havraspárua já mohu spokojne ríct: MNOHO, MNOHO BODIKU!!!!!!!! no a ješte, Leti, hura, konečne si učitelka, vše nej v nové profesii.

všechno nejlepší...
Ewelina Budget (05.12.2004)

...oběma dnešním oslavencům, hodně štěstí, zdraví atd. ... už to určitě znáte:)))

at zijou...
Irma Pletichová (05.12.2004)

Preji vám vsechno nejlepší v celém vasem zivote ... hodne stestí zdraví pratelství a hodne vseho co budete v zivote potrebovat!!!

Krásné narozeniny
Saphire Latrinová (05.12.2004)

Vše nejlepší a hodně štestí pani profesorce Espik von Trepperland a Veronice DE Luca přejí vám mnoho štěstí do života.

Saphire Latrinová ze Zmijozelu

blahozelanie
madison night (04.12.2004)

vsetko najlepsie Chester ;-)

To je ale dobrá zpráva:-)
Sandrik Vrizas (04.12.2004)

Takže ať se vám tajemníku dobře tajemníkuje:-)

 
odrážka Nové soutěže :)
Sefrenie z Ylary (03.12.2004)
 

Přibylo nám zase několik nových soutěží :) A během dneška ještě přibydou další. Tak šup šup, výuka zatím nejede, můžete si nahrabat. Soutěže, které jsem dosud nehodnotila, snad ohodnotím o víkendu. Stejně tak neoznámkované úkoly.
Všechno nejlepší dnešní oslavenkyni :)

 
[ komentáře:  3 ]  
 
Vše nej
Wendy Horselove (04.12.2004)

přiji dnešnímu oslavenci, hodně bodíků a penízek ale také v neposlední řadě lásky, štěstí a úspěchů. Ať se ti daří jak ve světě reálném, tak v tomto \"našem\" světě.

Vsetko naj a pa
Apaloosa Noysová (03.12.2004)

Vsetko naj, Milgret, veľa šťastzia, zdravia, bodíkov(no ale nie privela) a hlavne lásky, nech tu dlho zostanes. no a pa, Michal, dufam, ze sa coskoro uvidime

 
odrážka Vzkříšení Hogwarts
Sefrenie z Ylary (01.12.2004)
 

Vážení kouzelníci, vážené kouzelnice,
na hradě teď máme sice topné prázdiny, ale to neznamená, že se nic neděje. Tedy krom rojení spousty nastydlých lidí ve Velké síni, hepčíííííí :) Madam Malkinová na Příčné ulici nabízí skvělé deky! Pilně pracujeme na úpravách Hogwarts, aby byly pro nás všechny pohodlnější. Do 6.12. znovu spustíme výuku a - pozor - konečně otevřeme nové registrace. Pokud máte nějaké kamarády, které byste si tu přáli vidět, nezapomeňte je upozornit, že v pondělí 6.12. začne nový nábor. Tentokrát to nebude masová akce, kdy se každý registroval desetkrát, ale bude to něco jako konkurz. Naše školnice, Anna Zapomněnková, si prověří, jaké mají čarodějné schopnosti - nemůžeme sem přece přijmout kdejakého motáka. Podrobnosti se dozví zájemci přímo v registraci. Nebojte se, paní Zapomněnková je jemná a nebolí to ;) V souvislosti s přijímáním nových studentů připomínám, že předtím dojde ještě k dorovnání bodů u početně oslabených kolejí. Výuka teď prochází kompletní reorganizací. Profesoři musí prokázat, že jsou schopni provádět výuku opravdu na úrovni. Někteří možná neprojdou, některé třídy jsou už teď bez profesora (už dříve odpadl a neměli jsme náhradu). Profesorský sbor bude doplněn kvalitními kolegy - vítám všechny nové profesory, mimo jiné i dvě povýšené studentky, jimiž jsou Letitia Te Tiba a Angela Grey. Doufám, že se jim bude v rolích profesorek líbit :) Mrzimor a Zmijozel tak přišli o prefektky, nové budeme jmenovat do konce týdne. Ředitelem Zmijozelu byl jmenován prof. Nekro The Gravedigger. Po nedávných - poněkud nepovedených - událostech na Hogwarts se Ministerstvo kouzel rozhodlo provést kompletní reorganizaci vedení včetně školní rady. Novým ředitelem se stává pan Erasmus Irridae, dlouholetý spolupracovník samotného pana ministra. Post zástupců ředitele se s konečnou platností ruší. Školní rada byla přeskupena a každý člen se bude zabývat určitou oblastí Hogwarts. Tyto změny se projeví v sekci "Správa školy" co nejdříve. Prof. Albus M. Dumbledore se po krátkém výpadku vrací mezi nás. Bude po omezenou dobu pracovat jako vrchní vyšetřovatel. Tato pozice souvisí s dalšími školními reformami, se kterými vás budeme průběžně seznamovat. Dále - náš "svět kouzel" se za několik měsíců rozroste o druhou školu, jejímž ředitelem bude jmenován již zmiňovaný prof. Dumbledore. Obě školy budou velice úzce spolupracovat, registrace budou probíhat současně do obou škol, budeme pořádat společné soutěže a meziškolní klání. Studenti obou škol se budou setkávat na Příčné, v Prasinkách, později mohou společně bydlet v Godrikově dole. Předem podotýkám, že díky tomuto provázání NEBUDE MOŽNO studovat na obou školách. Školní rada sestavila práva a povinnosti primusů a prefektů. Budou okamžitě zveřejněna, jakmile projdou posledním schválením. Dále vás musím informovat, že vznikne tzv. "Studentská rada", sestavená z primusů a prefektů, která bude mít na starost (mj.) kontakt mezi studenty a vedením a bude mít možnost se v omezené míře podílet na provozu Hogwarts. Všem nově zvoleným, povýšeným, dosazeným, zaregistrovaným apod. gratuluji a doufám, že se jim bude u nás líbit. Jak vidíte, Hogwarts jedou dál .... Hogwarts jsou věčné ....

 
[ komentáře:  13 ]  
 
hehehe
Ville Keskiaikainen (08.10.2005)

checht nebo tak neco... :D

bože
Epans Mc Broom (26.09.2005)

Ty jsi fakt úplně tupá Latrínová...

Druhá škola
Saphire Latrinová (04.12.2004)

Pani profesorko a vymyslela jsem že můžou obě dvě školy pořádat ples a každý musí mít pantnerku nebo pantnera
myslíte že by to šlo???

Děkuji Saphire Latrinová ze Zmijozelu

Narozeniny!
Simona Staciová (03.12.2004)

Přeju Milgret všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí,zdraví...:))
Ps:hezký jméno;)

Milgret
Letitia te Tiba (03.12.2004)

zelam ti radostne narodeniny a pekny dalsi rok zivota :-)))

Nezapomeňte
Anna Zapomněnková (02.12.2004)

Než začne výuka, nezapomeňte, že máte jedinečnou možnost si nahrabat body na soutěžích. Proto všichni, hurá, do soutěží...

Poděkování
Angela Grey-Slytherin (02.12.2004)

Děkuji všem gratulujícím za gratulaci ;-)

Snad ne...
Letitia te Tiba (02.12.2004)

bibi, verim ze to \"nebude stracene..\" :-))

dakujem za gratulacie, tebe aj ostatnym :-))

gratuluju
bibi střeštěnka (01.12.2004)

Srdecne gratuluji nove prof. Lettii Te Tibba (ovecka), samozrejme i dalsi profesorce Angele Grey.
Je mi sice lito, ze ztracim skvelou kamosku na pokec, ale snad to nebude tak ztracene :-)

Hura
Apaloosa Noysová (01.12.2004)

Vsetkym gratulujem, vela stastia na nových miestach

SARAH
Apaloosa Noysová (01.12.2004)

velka sien, please

Angela a Leti,
Sandrik Vrizas (01.12.2004)

ať se vám daří v nových postaveních, budete velkou posilou do prof. sboru. Hodně štěstí:-)

 

Začátek | Předchozí | 368 | 369 | 370 z 371 | 371 | Další | Konec

Přejít na stránku:  

 
spodek středního sloupce
  vršek sloupce
hlavní menu
 
 
Nápověda / FAQ
Správa školy
Školní řád
Kolejní místnosti
Obsazení kolejí
Velká síň
Ředitelna
Sborovna
Kabinety
Informace o výuce
Učebny
Semináře
Knihovna
Sovinec
Ošetřovna
Soubojový klub
Famfrpál
Dívčí umývárna
Laboratoř
Starý kumbál
Sklepení
 
 
 
svet kouzel
 
Bradavický hrad
Příčná ulice
Prasinky
Godrikův Důl
Ministerstvo kouzel
Denní věštec
Sub Salix
OVCE - KOZA
Výjezdní semináře
Školní obrazárna
Kalendář
 
 
daląí aktivity
 
Havraspárský web
- Corvinus Declaratio
Mrzimorský web
- Žlutý Trimeles
Nebelvírský web
- Lví tlapou
Zmijozelský web
- Hadí král
 
     
další aktivity
 
Kvízy
Bodování
Mamonáři
Soutěže
Seznam osob
Klubovna spolků
Síň slávy
Archiv
 
     
Školní spolky
 
HogPad
Klub Corvina Declaratio
Klub Hadího krále
Klub Lví tlapou
Klub Žlutého Trimela
U Růžové chryzantémy
 
 
     
spodek sloupce spodek sloupce

2004 - 2024 © Hogwarts.cz, design & scripts

Toto je nevýdělečný web, který nemá žádný vztah k J.K. Rowling, nakladatelství Albatros, nebo Warner Bros.
Veškeré obrázky a materiály týkající se románů J.K.Rowlingové © Albatros
Veškeré materiály týkající se "Harry Potter" filmů © Warner Bros

Stránka načtena v 08:36