Sejdeme se v 21:30 na hlavním nádraží a pomalu se přesuneme na místo, odkud krásně uvidíme na poslední ohňostroj letošního Ignis Brunensis. Tentokrát na Špilberku:) Tento ohňostroj je opět od Barandova
Tento sraz je zájmovým neoficiálním setkáním studentů či zaměstnanců školy. Upozorňujeme, že Hogwarts.cz nenesou jakoukoliv odpovědnost za organizaci či průběh tohoto srazu.