jelikož odsud odcházím, tak poslední pokus o sraz bude taková rozlučka :) program flákací ¨ Chápu, že stejně nikdo nepřijedete ale za pokus to stojí :p
Tento sraz je zájmovým neoficiálním setkáním studentů či zaměstnanců školy. Upozorňujeme, že Hogwarts.cz nenesou jakoukoliv odpovědnost za organizaci či průběh tohoto srazu.