| Maisie Haywood [23. 6. 2026 15:16] |
| Ahoj, Olivere. - připlouží se k němu - Šachy hrát neumím, ale co třeba alternativu pro ne tolik kvalifikovaný lidi? Slovní fotbal? - zazubí se- |
|
| Oliver Oldbridge [23. 6. 2026 10:03] |
| - Natáhne se po nanuku a ledovém čaji. - Mám teplo rád. Zmrzku taky. Díky. - Koukne kolem sebe. - Nechcete si co zahrát? Ať nám čekání rychlejc uteče. - Vyndá z kufru kouzelnické šachy. - |
|
| Magda Vrtošivá [23. 6. 2026 08:12] |
| Jak si užíváte v parku teplo a sluníčko? U nás za zdmi je celkem příjemně chládek ;-)
- Pokládá na zem chladící box s ledovým čajem a nanuky - berte si :) |
|
| Magda Vrtošivá [23. 6. 2026 08:11] |
| Aničko byl z tebe na chvíli losůsek :-D |
|
| Anna Blekulusová [22. 6. 2026 17:17] |
| A sakra, mě to odhlásilo a nemám tam svou modrou barvu :D. |
|
| Anna Blekulusová [22. 6. 2026 17:16] |
| Vyxen, když dáš \"zaregistrujte se\" a pak klikneš na \"Jsem tu poprvé a chci novou postavu\", tak tam dole máš to místo, kam tu esej napsat ;-D. |
|
| Enola Gatito [22. 6. 2026 07:04] |
| Myslím, že když dáš, že se chceš zaregistrovat, tak tam na Tebe vyskočí zadání té eseje? Možná? O:) |
|
| Vyxen Gaia [22. 6. 2026 00:42] |
| Ahoj ve spolek, nevite kde najdu tu vstupní esej? |
|
| Hedvika Wiletová [21. 6. 2026 23:23] |
| Děkuji moc, Martine a Agnes :) |
|
| Enola Gatito [21. 6. 2026 21:14] |
| Čauky Viv! No jasně! Nováčci mají možnost po nějakou určitou dobu požádat pana ředitele o přejmenování ;) |
|
| Vivienne Aquila [21. 6. 2026 20:42] |
| Budu doufat, že se nebudu jmenovat stejně jako někdo na hradě 0:) Nikoho jsem nezaznamenala, ale kdyby náhodou jsem se zrovna trefila, mohu se pak přejmenovat? |
|
| Vivienne Aquila [21. 6. 2026 20:40] |
| - uleví si - Tak... esej dopsána. |
|
| Nicolle Muerte [21. 6. 2026 19:52] |
| Milí táborníci, netáborníci a Nováčci
rok utekl jako voda, čas se krátí a Letní tábor Hogwarts je zpět! Letos se společně vydáme do světa ztracených civilizací a dávných legend. Chceš se seznámit než se vrhneš na klobouk? Vyplň přihlášku!
Připravte hůlky, čeká nás další léto plné chaosu, dobrodružství a objevování!
Přihláška: https://forms.gle/jAi5qGrRnwfdYKsm9 |
|
| Martin Matýsek [20. 6. 2026 23:07] |
| Předal jsem to do skupiny pro vývoj hradu .. tam asi pan ředitel bude častěji =o) .. uvidíme .. \r\nduch s vámi =oD |
|
| Agnes O Mary [20. 6. 2026 23:03] |
| Ty jsi prostě duch úžasňák. |
|
| Martin Matýsek [20. 6. 2026 23:02] |
| Agnes .. mám pocit, že pan ředitel sem zaví zřídka. Zkusíme mu posalt sovu někam, kde pobývá častěji =o) |
|
| Martin Matýsek [20. 6. 2026 23:01] |
| Hedviko, no pokud zadáš špatný mail, tak to zahlásí chybu. Vyzkoušeno za vás =oD .. tak zkusíme sehnat slunce naše jasné .. vládce našeho pana ředitele. Třeba se mu povede najít, kdepak se toulá zpráva pro Tebe =o)\r\nJinak dobrá zpráva je, že požádat o obnovení postavy můžeš kdykoliv a není třeba čekat na novou registraci =o) |
|
| Agnes O Mary [20. 6. 2026 23:01] |
| Hedvi, zjišťovala jsem tady u našeho šikovného ducha. Prý by bylo nejlepší obrátit se přímo na pana ředitele a překontrolovat, že máš dobře nastavený mail. |
|
| Martin Matýsek [20. 6. 2026 22:58] |
| - zjeví se mezi stromy - BOO vespolek .. co je to tu za neplechu .. =oD |
|
| Oliver Oldbridge [20. 6. 2026 21:41] |
| Ahoj Agnes, Oliver. - Odloží nachvíli pergamen s registrační esejí. Chvíli okusuje brk a přidá ještě oár vět. - |
|