| Agnes O Mary [23. 6. 2026 22:49] |
| Olivere, já si šachy ráda zahraju. Sice je moc neumím, ale hrozně mě to baví - usměje se - A na slovní i provizorní fotbal se ráda přidám. Ať vám tu není dlouhá chvíle. |
|
| Maisie Haywood [23. 6. 2026 20:17] |
| Třeba časem poznáš, že jsem taky děsná. - vyplázne na něj jazyk - A míč máš? |
|
| Oliver Oldbridge [23. 6. 2026 19:48] |
| Maisie, mně holky nevaděj. - Trochu se ušklíbne. - Znám pár holek, který jsou děsný, ale ty vypadáš fajn. :) A Viv taky. - Dodá rychle. - |
|
| Maisie Haywood [23. 6. 2026 19:34] |
| Pardon, že se opakuju. - ušklíbne se - Dík, Olivere, jsi chytrej chlapec. :D - otočí se na Vivienne - Ahojky, Viv, ty jsi můj člověk. Hele ale provizorní fotbal by nebyl špatnej nápad, teda jestli chceš Olivere hrat s holkama. :D |
|
| Maisie Haywood [23. 6. 2026 19:30] |
| Ahoj, Olivere. - připlouží se k němu - Šachy hrát neumím, ale co třeba alternativu pro ne tolik kvalifikovaný lidi? Slovní fotbal? - zazubí se- |
|
| Oliver Oldbridge [23. 6. 2026 17:46] |
| - Nakloní se k Maisie a špitne. - To, co děláš, se píše mezi pluska. Poradil mi to jeden hodný profesor, který se jmenuje jako já. Nebo já se jmenuju jako on? - Uklidí šachy do kufru. - \r\nSlovní fotbal? Asi můžemě. Nebo si můžeme zakopat normálně. - Začne hledat v kufru, s čím by se dalo kopat. - Viv, Maisie, jaký dáme pravidla? |
|
| Vivienne Aquila [23. 6. 2026 16:40] |
| - přisedne si k Oliverovi a Maisie - Já a šachy... to nejde dohromady. Jsem také pro slovní fotbal. - zasměje se - |
|
| Maisie Haywood [23. 6. 2026 15:16] |
| Ahoj, Olivere. - připlouží se k němu - Šachy hrát neumím, ale co třeba alternativu pro ne tolik kvalifikovaný lidi? Slovní fotbal? - zazubí se- |
|
| Oliver Oldbridge [23. 6. 2026 10:03] |
| - Natáhne se po nanuku a ledovém čaji. - Mám teplo rád. Zmrzku taky. Díky. - Koukne kolem sebe. - Nechcete si co zahrát? Ať nám čekání rychlejc uteče. - Vyndá z kufru kouzelnické šachy. - |
|
| Magda Vrtošivá [23. 6. 2026 08:12] |
| Jak si užíváte v parku teplo a sluníčko? U nás za zdmi je celkem příjemně chládek ;-)
- Pokládá na zem chladící box s ledovým čajem a nanuky - berte si :) |
|
| Magda Vrtošivá [23. 6. 2026 08:11] |
| Aničko byl z tebe na chvíli losůsek :-D |
|
| Anna Blekulusová [22. 6. 2026 17:17] |
| A sakra, mě to odhlásilo a nemám tam svou modrou barvu :D. |
|
| Anna Blekulusová [22. 6. 2026 17:16] |
| Vyxen, když dáš \"zaregistrujte se\" a pak klikneš na \"Jsem tu poprvé a chci novou postavu\", tak tam dole máš to místo, kam tu esej napsat ;-D. |
|
| Enola Gatito [22. 6. 2026 07:04] |
| Myslím, že když dáš, že se chceš zaregistrovat, tak tam na Tebe vyskočí zadání té eseje? Možná? O:) |
|
| Vyxen Gaia [22. 6. 2026 00:42] |
| Ahoj ve spolek, nevite kde najdu tu vstupní esej? |
|
| Hedvika Wiletová [21. 6. 2026 23:23] |
| Děkuji moc, Martine a Agnes :) |
|
| Enola Gatito [21. 6. 2026 21:14] |
| Čauky Viv! No jasně! Nováčci mají možnost po nějakou určitou dobu požádat pana ředitele o přejmenování ;) |
|
| Vivienne Aquila [21. 6. 2026 20:42] |
| Budu doufat, že se nebudu jmenovat stejně jako někdo na hradě 0:) Nikoho jsem nezaznamenala, ale kdyby náhodou jsem se zrovna trefila, mohu se pak přejmenovat? |
|
| Vivienne Aquila [21. 6. 2026 20:40] |
| - uleví si - Tak... esej dopsána. |
|
| Nicolle Muerte [21. 6. 2026 19:52] |
| Milí táborníci, netáborníci a Nováčci
rok utekl jako voda, čas se krátí a Letní tábor Hogwarts je zpět! Letos se společně vydáme do světa ztracených civilizací a dávných legend. Chceš se seznámit než se vrhneš na klobouk? Vyplň přihlášku!
Připravte hůlky, čeká nás další léto plné chaosu, dobrodružství a objevování!
Přihláška: https://forms.gle/jAi5qGrRnwfdYKsm9 |
|