| Laura Cooper [24. 6. 2026 07:51] |
| Odkaz na přihlášku: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc4EQAyUBUmxb_pLu6AUqCHAGLgylxdtZUJBwFtB1_vO8Ohdg/viewform |
|
| Laura Cooper [24. 6. 2026 07:51] |
| Odkaz na přihlášku: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc4EQAyUBUmxb_pLu6AUqCHAGLgylxdtZUJBwFtB1_vO8Ohdg/viewform |
|
| Laura Cooper [24. 6. 2026 07:50] |
| - přijde se podívat před brány Hradu, jak se rozrůstá další generace kouzelníků a čarodějek a jak se jim daří. U toho vzpomíná, jak tu stála v lednu a mrzla a na starší hodné spolužáky, kteří je zasobovali dekama a teplým čajem - Ahoj, všichni :) - usměje se na budoucí spolužáky a začne chystat kůl s cedulí, kterou dá bokem od skupinek, ale dostatečně blízko na to, aby se nedala přehlédnout - Jak se vám tu daří, doufám, že se už těšíte do Hradu a na všechna jeho zákoutí :)\r\n\r\nCEDULE\r\nRok utekl jako voda a Letní tábor Hogwarts je zpět! Letos se společně vydáme do světa ztracených civilizací a dávných legend.\r\nPřipravte hůlky, čeká nás další léto plné chaosu, dobrodružství a objevování! \r\nPřihláška: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc4EQAyUBUmxb_pLu6AUqCHAGLgylxdtZUJBwFtB1_vO8Ohdg/viewform\r\n\r\n - Pod touto cedulí je další, menší - \r\nTábor je přístupný i nováčkům, myslíme na vás :) Celý se odehrává na louce s názvem Discord, odkazy budou zaslány na základě vyplněné přihlášky. Jako nováčci se můžete zúčastnit a jako bonus se seznámíte se spolužáky z různých kolejí, z různých ročníků a také zažijete spoustu zábavy. Jako bonus je poznání krás Hradu, orientace na Hradě a tím i nepatrná výhoda do nováčkovských soutěží. Také si na konci tábora můžete odnést nějaké odměny - finanční i věcné, takže další bonus do nového školního roku :) \r\nPokud by byly jakékoli dotazy, tak na Disccordu jsme otevřeni všem (Laura Cooper a Nicolle Muerte za hlavní vedoucí) |
|
| Agnes O Mary [23. 6. 2026 22:49] |
| Olivere, já si šachy ráda zahraju. Sice je moc neumím, ale hrozně mě to baví - usměje se - A na slovní i provizorní fotbal se ráda přidám. Ať vám tu není dlouhá chvíle. |
|
| Maisie Haywood [23. 6. 2026 20:17] |
| Třeba časem poznáš, že jsem taky děsná. - vyplázne na něj jazyk - A míč máš? |
|
| Oliver Oldbridge [23. 6. 2026 19:48] |
| Maisie, mně holky nevaděj. - Trochu se ušklíbne. - Znám pár holek, který jsou děsný, ale ty vypadáš fajn. :) A Viv taky. - Dodá rychle. - |
|
| Maisie Haywood [23. 6. 2026 19:34] |
| Pardon, že se opakuju. - ušklíbne se - Dík, Olivere, jsi chytrej chlapec. :D - otočí se na Vivienne - Ahojky, Viv, ty jsi můj člověk. Hele ale provizorní fotbal by nebyl špatnej nápad, teda jestli chceš Olivere hrat s holkama. :D |
|
| Maisie Haywood [23. 6. 2026 19:30] |
| Ahoj, Olivere. - připlouží se k němu - Šachy hrát neumím, ale co třeba alternativu pro ne tolik kvalifikovaný lidi? Slovní fotbal? - zazubí se- |
|
| Oliver Oldbridge [23. 6. 2026 17:46] |
| - Nakloní se k Maisie a špitne. - To, co děláš, se píše mezi pluska. Poradil mi to jeden hodný profesor, který se jmenuje jako já. Nebo já se jmenuju jako on? - Uklidí šachy do kufru. - \r\nSlovní fotbal? Asi můžemě. Nebo si můžeme zakopat normálně. - Začne hledat v kufru, s čím by se dalo kopat. - Viv, Maisie, jaký dáme pravidla? |
|
| Vivienne Aquila [23. 6. 2026 16:40] |
| - přisedne si k Oliverovi a Maisie - Já a šachy... to nejde dohromady. Jsem také pro slovní fotbal. - zasměje se - |
|
| Maisie Haywood [23. 6. 2026 15:16] |
| Ahoj, Olivere. - připlouží se k němu - Šachy hrát neumím, ale co třeba alternativu pro ne tolik kvalifikovaný lidi? Slovní fotbal? - zazubí se- |
|
| Oliver Oldbridge [23. 6. 2026 10:03] |
| - Natáhne se po nanuku a ledovém čaji. - Mám teplo rád. Zmrzku taky. Díky. - Koukne kolem sebe. - Nechcete si co zahrát? Ať nám čekání rychlejc uteče. - Vyndá z kufru kouzelnické šachy. - |
|
| Magda Vrtošivá [23. 6. 2026 08:12] |
| Jak si užíváte v parku teplo a sluníčko? U nás za zdmi je celkem příjemně chládek ;-)
- Pokládá na zem chladící box s ledovým čajem a nanuky - berte si :) |
|
| Magda Vrtošivá [23. 6. 2026 08:11] |
| Aničko byl z tebe na chvíli losůsek :-D |
|
| Anna Blekulusová [22. 6. 2026 17:17] |
| A sakra, mě to odhlásilo a nemám tam svou modrou barvu :D. |
|
| Anna Blekulusová [22. 6. 2026 17:16] |
| Vyxen, když dáš \"zaregistrujte se\" a pak klikneš na \"Jsem tu poprvé a chci novou postavu\", tak tam dole máš to místo, kam tu esej napsat ;-D. |
|
| Enola Gatito [22. 6. 2026 07:04] |
| Myslím, že když dáš, že se chceš zaregistrovat, tak tam na Tebe vyskočí zadání té eseje? Možná? O:) |
|
| Vyxen Gaia [22. 6. 2026 00:42] |
| Ahoj ve spolek, nevite kde najdu tu vstupní esej? |
|
| Hedvika Wiletová [21. 6. 2026 23:23] |
| Děkuji moc, Martine a Agnes :) |
|
| Enola Gatito [21. 6. 2026 21:14] |
| Čauky Viv! No jasně! Nováčci mají možnost po nějakou určitou dobu požádat pana ředitele o přejmenování ;) |
|